For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Kozmetika Na telo Handmade

Kvalitný domáci BIO Zázvorový sirup

4.00 €(Pevná cena)

  • Kvalitný domáci BIO Zázvorový sirup
  • Kvalitný domáci BIO Zázvorový sirup

Popis

Cena : 4.00 €(Pevná cena)
Type : Predám
Dátum pridania : 27. júna 2019
Stav : Nové
Mesto : Bratislava, Slovensko

Ponúkam domáci vysoko kvalitný zázvorový sirup vyrábaný z trstinového cukru, ktorému vďačíme za krásnu jantárovú farbu sirupu a je oproti rafinovanému cukru zdrojom minerálov.

Zázvorový sirup pôsobí pozitívne na imunitný systém, pomáha pri prechladnutí, kašli či nádche a má pozitívny vplyv aj na tráviaci systém a poslúži aj ako dobrý pomocník pri chudnutí, nakoľko podporuje spaľovanie.

V ponuke sú 2 druhy a to čistý zázvorový sirup alebo zázvorový sirup s klinčekmi a so škoricou, ktoré mu dodajú okrem korenistej chuti aj ďalšiu porciu zdraviu prospešných látok.

Klinček je jedným z najlepších prírodných antioxidantov, pôsobí protizápalovo, protizrážanlivo, pomáha pri problémoch s trávením, zlepšuje náladu a všeobecne pomáha pri viacerých druhoch problémov a ochorení.

Známa škorica je taktiež významnou zložkou v sirupe. Okrem lahodnej chuti, ktorú v sirupe zabezpečuje má množstvo zdravotných benefitov. Už od nepamäti sa používa pri cukrovke, pôsobí proti bolesti, má upokojujúce vlastnosti a pôsobí protizápalovo, čo pomáha pri rôznych druhoch závažných chorôb.

Zázvorový sirup či už čistý alebo s prísadami môžeme teda považovať za jedinečný a všestranný nápoj, ktorý ulahodí nielen chuťovým pohárikom, ale Vám dodá aj kvalitnú dávku zdravia do každého dňa a dokáže Vám pravidelnou konzumáciou dokonca pomôcť v boji proti množstvu zdravotných problémov.

Je možné ho používať v lete do osviežujúcich limonád, v zime si z neho urobiť čaj, zarobiť si ho vo vode alebo pre jeho blahodárne účinky na zdravie je možné ho užívať aj samotný každé ráno za lyžičku.

Ponúkam ho v 3 veľkostiach:

330 ml – 4€

500 ml – 5€

700ml – 6,5€

Možný osobný odber v BA, možno poslať aj poštou.

V prípade väčšieho odberu možná zľava. 🙂


Pridať hodnotenie


Podobné inzeráty

Top