ČASTÉ OTÁZKY

Ako to funguje počas rôznych ročných období a čo keby bolo v lete náhodou škaredé počasie?

Počas zimných mesiacov (väčšinou: november, december, január, február, marec) sa Burzoblšák koná v interiéri. K dispozícii je okrem vykúrených priestorov aj sociálne vybavenie (toalety, šatne na skúšanie oblečenia). Počas teplejších dní a letných mesiacov (apríl, máj, jún, september, október) sa Burzoblšák presúva von do školského areálu. V prípade nepriaznivého počasia (dažďa) sa samozrejme aj v letných mesiacoch presúva Burzoblšák dovnútra.

 

 

Ako je to s parkovaním?

Predajcovia: O 7:00 sa otvára predná hlavná brána z ulice Drieňová 16 a zadná brána pre predajcov z ulice Svidnícka 3  (vchod autom z ulice do areálu je možný do 7:20 hod. z ulice Svidnícka 3. Po 7:30 prosím svoje auto vyparkujte z areálu, z dôvodu príchodu predajcov s občerstvením). Ponechať auto v areáli školy je zakázané.

Predajcovia a návštevníci: Parkovanie je možné pozdĺž ulice Drieňová, Svidnícka, v okolí Štrkoveckého jazera a ďalších ulíc v okolí areálu školy.

Prosíme Vás aby ste rešpektovali dopravné značenie a nejazdili autom po zeleni a trávnatých plochách.

 

Je na Burzoblšáku občerstvenie?

Na Burzoblšáku je k dispozícii pojazdná kaviareň a občerstvenie v podobe domácich pomazánok a natierok, koláčikov, cheesecakekov, muffinov a ďalších pochúťok. V závislosti od počasia sa zóna s občerstvením nachádza vo vnútri alebo vonku, kde je pre Vás vždy pripravené aj sedenie pri príjemnej hudbe a zóna pre deti.

 

Ako sa registrovať? Čo robiť, ak mi nikto na moju správu/formulár neodpisuje?

Vypíšte registračný formulár, podľa možnosti úplne všetky kolónky (tým nám veľmi pomôžete). Do 3 dní Vám na správu  odpovieme (z dôvodu veľkého záujmu o predaj na Burzoblšáku Vás žiadame o pochopenie. Odpisujeme každému po poradí v akom nám bola správa doručená). Pokiaľ sa náhodou stane, že odpoveď do týždňa nedostanete, prosíme aby ste sa pripomenuli správou, prípadne e-mailom. Mailom Vám odošleme všetky potrebné podklady k rezervácii a kompletné pravidlá a podmienky predaja na Burzoblšáku.

 

Chcem podporiť detský domov/útulok pre psíkov!

Pokiaľ chcete podporiť detský domov, zariadenie pre ľudí bez domova, domov pre ženy v núdzi alebo útulok pre psíkov a ste predajcom – po skončení Burzoblšáku odneste veci v čase 13:00-14:00 hod., ktoré chcete venovať na určené miesto vo vnútri pre zber oblečenia. Pokiaľ nie ste predajcom a chcete venovať veci, informujte sa e-mailom alebo v info stánku, kde sa dajú veci darovať. Radi Vám poradíme. Podmienkou je mať zabalené oblečenie v taškách, igelitkách alebo v krabiciach.

Môžem si so sebou priniesť psíka?

Do areálu školy je zákonom daný prísny ZÁKAZ VODENIA PSOV. Je nám to ľúto, interné pravidlá školy a zákon však nemôžeme ignorovať. V prípade porušenia pravidiel sme prísne konfrontovaný prenájimateľom priestorov a Burzoblšáku tak vznikajú značné problémy.

 

Môžem v areáli školy fajčiť?

V areáli školy je prísny ZÁKAZ FAJČENIA. Prosím dodržujte pravidlá areálu a využite vyhradené miesta na fajčenie pred vstupom do areálu.

 

Prideľuje miesto organizátor alebo si vyberá predajca sám?

Prideľovanie miesta funguje systémom, kto skôr príde ten si nájde a vyberie svoje miesto. Od decembra 2017 organizátor poskytuje aj rezerváciu miest za príspevok.

 

Môžem predávať vo vonkajších priestoroch aj počas zimných mesiacov a počas mesiacov pod 15°C, keď sú ostatní predajcovia vo vnútri?

Od decembra 2017 organizátor poskytuje možnosť predávať aj vo vonkajších priestoroch počas zimných mesiacov a mesiacov s teplotou pod 15°C. Pri registrácii stačí uviesť, že máte záujem o predaj vo vonkajších priestoroch a viac informácii sa dozviete v zaslaných inštrukciách. 

 

 

Sponzorovaný webhosting od
 

Close
Dajte LIKE Burzoblšáku na Facebooku
Pridajte si nás na Facebook stránke a sledujte najnovšie udalosti, príspevky, fotky a videá.