REGISTRÁCIA

Informácie a formulár k rezervácii miesta

 


Počet miest je obmedzený na 90 stolov, preto je potrebné sa registrovať vopred vyplnením uvedeného formuláru nižšie. Na registrácie reagujeme v poradí v akom prichádzajú, preto sa nebojte – zareagujeme hneď ako to bude možné. Prosíme vás, neodosielajte nám viac registrácii ako jednu. Po odoslaní registrácie sa vám zobrazí potvrdenie o zaslaní registrácie.

 

Rezervácie prosím nepíšte na nástenku, do príspevkov alebo fotiek na našej facebookovej stránke Burzoblšák, nakoľko sa takýto typ rezervácii dá veľmi ľahko prehliadnuť a my naň nereagujeme.


Osoby, ktoré majú záujem predávať, sa spolu s nami podieľajú na príspevku na podporu tejto komunitnej akcie. Každý predávajúci má či už vonku alebo vo vnútri počas trvania akcie k dispozícii stôl a stoličku.
Je možné si konkrétny stôl rezervovať za príspevok. Inak je výber stolov voľný. Štendre prenajímame za príspevok.


Po zaslaní registrácie obdržíte spätne kópiu Vašej registrácie. Na tento e-mail prosím neodpovedajte. Po našom prečítaní a potvrdení registrácie vám odošleme .pdf súbor so všetkými potrebnými informáciami k predaju k danému mesiacu. Prosíme o dôkladné prečítanie informácii v .pdf súbore! Tým, že sa pýtate na otázky, ktoré viete nájsť v zaslanom .pdf súbore predlžujete náš čas na odpísanie a zdržujete ostatných predajcov.


Pozor
, záväzne rezervované miesto máte až po našom obdržaní príspevku na podporu akcie a našom spätnom potvrdení. V prípade, že ste potvrdenie neobdržali a príspevok ste zaslali, prosím informujte sa na info@burzoblsak.sk

 

V prípade, doplňujúcich otázok nám napíšte na facebook stránku Burzoblšák. Prostredníctvom stránky Burzoblšák odpovieme rýchlejšie ako cez e-mail. Pozor, čím viac e-mailov odošlete s doplňujúcimi otázkami. Tým neskôr Vám odpíšeme, pretože sa Váš email dostane na vrch medzi najnovšie e-maily.


Políčka označené červenou * sú povinné na vyplnenie.

 

Close
Dajte LIKE Burzoblšáku na Facebooku
Pridajte si nás na Facebook stránke a sledujte najnovšie udalosti, príspevky, fotky a videá.