Burzoblšák sa zväčšuje a mení priestory

V marci sa bude konať v poradí už dvanásty Burzoblšák. Podujatie sa postupne rozrástlo a od nového roka pribúdajú novinky, ktorými sa ho snažia organizátori skvalitniť pre ľudí. Vo februári na Burzoblšáku pribudlo divadelné predstavenie pre deti a organizátori chystajú ďalší program aj na marec a nasledujúce mesiace, nakoľko sa počet návštevníkov každým podujatím zvyšuje.

„Dôležitou správou pre našich priaznivcov a pravidelných návštevníkov je, že od marca sa Burzoblšák presúva do úplne nových priestorov. Naša spolupráca s 1. súkromným gymnáziom, ktoré nám poskytovalo priestory skončila a my sme hľadali priestory, ktoré budú našim predajcom a kupujúcim vyhovovať najlepšie. Takéto priestory sa nám podarilo nájsť v ZŠ Pavla Marcelyho, ktorá sa nachádza neďaleko Bajkalskej ulice na Drieňovej 16 (na opačnej strane Štrkoveckého jazera). Burzoblšák sa bude konať v priestoroch školskej telocvične a vonkajšom areáli. Snažili sme sa nájsť čo najlepšie a najbližšie dostupné priestory pri Bajkalskej, pretože je pre nás dôležité si udržať najmä všetkých návštevníkov a komunitu priaznivcov podujatia. Myslíme si, že na blízkej Drieňovej ulici sú ideálne podmienky a veríme, že Burzoblšák bude ďalej rásť práve tam,“ hovoria organizátori.

[embedyt] http://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=UUXmBHp9yv9ZjF7PhtCSnPyw[/embedyt]

Zvýšili sme počet predajcov a tým sa zväčšuje aj blšákovská ponuka pre návštevníkov. Na Burzoblšáku v marci teda nájdete klasicky ponuku oblečenia, doplnkov, handmade výrobkov a rôznych dekoratívnych predmetov. Bude tam ale aj niečo homemade pre mlsné jazýčky.

Okrem nakupovania si prídu na svoje aj detičky, ktoré si môžu dať namaľovať niečo na tvár, vytvarovať balónik do tvaru zvieratka či dať sa tetovať hennou. „Marcové divadelné predstavenie pre deti žiaľ nevieme ešte potvrdiť, nakoľko sme po prvýkrát v nových priestoroch. Sledujte našu facebook udalosť, kde Vás budeme o programe pre detičky určite informovať. V apríli a ďalších mesiacoch však môžete určite rátať s divadielkom aj tvorivými dielňami pre deti.“

Každú prvú sobotu v mesiaci od 8:00 v areáli 1. súkromného gymnázia v ZŠ Drieňovej 16 v Ružinove!

Burzoblšák si v Ružinove pomaly vybudoval tradíciu, ktorá spája všetkých nadšencov pre myšlienku recyklácie a znovuvyužitia oblečenia a iných starých vecí. Pre organizátorov je dôležité, aby sa ľudia na Burzoblšáku cítili dobre, poprípade našli medzi ponukou zopár dobrých vecí či pokladíkov, o ktorých snívali, vychutnali si dobrú kávu a strávili príjemné sobotné doobedie.

Tešíme sa na Vás na Burzoblšáku už 5. marca od 8:00 hod.

 

Vstup pre kupujúcich je voľný.

Facebook event: https://www.facebook.com/events/1668369693444584/