ČASTÉ OTÁZKY

Ako to funguje počas rôznych ročných období a čo keby bolo v lete náhodou škaredé počasie?

Počas zimných mesiacov (väčšinou: november, december, január, február, marec) sa Burzoblšák koná v interiéri. K dispozícii je okrem vykúrených priestorov aj sociálne vybavenie (toalety, šatne na skúšanie oblečenia). Počas teplejších dní a letných mesiacov (apríl, máj, jún, september, október) sa Burzoblšák presúva von do školského areálu. V prípade nepriaznivého počasia (dažďa) sa samozrejme aj v letných mesiacoch presúva Burzoblšák dovnútra.

počasie
Ako je to s parkovaním?

PAAS zóna určená na parkovanie je v okolí areálu počas konania podujatia zdarma. Parkovanie je povolené iba na vyznačených miestach. Prosíme Vás aby ste rešpektovali dopravné značenie a nejazdili autom po zeleni a trávnatých plochách. Najaktuálnejšie informácie o PAAS systéme nájdete na webovej stránke www.paas.sk

Pre predajkyne a predajcov sa o 7:00 otvára predná hlavná brána z ulice Drieňová 16 a zadná brána  z ulice Svidnícka 3  (vchod autom z tejto ulice do areálu je možný do 7:30 hod. a slúži iba na vyloženie vecí z auta). Po 7:40 prosím svoje auto vyparkujte z areálu, z dôvodu príchodu predajcov s občerstvením). Ponechať auto v areáli školy je zakázané.

Môžem predávať vo vonkajších priestoroch aj počas zimných mesiacov a počas mesiacov pod 15°C, keď sú ostatní predajcovia vo vnútri?

Od decembra 2017 organizátor poskytuje možnosť predávať aj vo vonkajších priestoroch počas zimných mesiacov a mesiacov s teplotou pod 15°C. Pri registrácii stačí uviesť, že máte záujem o miesta kategórie C – predaj vo vonkajších priestoroch a viac informácii sa dozviete v zaslaných inštrukciách.

Je na Burzoblšáku občerstvenie?

Na Burzoblšáku je k dispozícii pojazdná kaviareň a občerstvenie v podobe domácich pomazánok a natierok, koláčikov, cheesecakekov, muffinov a ďalších pochúťok. V závislosti od počasia sa zóna s občerstvením nachádza vo vnútri alebo vonku, kde je pre Vás vždy pripravené aj sedenie pri príjemnej hudbe a zóna pre deti.

Ako sa registrovať? Čo robiť, ak mi nikto na moju správu/formulár neodpisuje?

Vyplňte prosím registračný formulár na webovej stránke. Zvyčajne do 5 pracovných dní Vám na registráciu odpovieme (z dôvodu veľkého záujmu o predaj na Burzoblšáku vopred ďakujeme za trpezlivosť). Odpisujeme každému po poradí v akom nám bola správa doručená). Pokiaľ sa náhodou stane, že odpoveď do týždňa nedostanete, prosíme aby ste sa pripomenuli správou, prípadne e-mailom. Mailom Vám odošleme všetky potrebné podklady k rezervácii a kompletné pravidlá a podmienky predaja na Burzoblšáku.

Chcem podporiť detský domov/útulok pre psíkov!

Pokiaľ chcete podporiť detský domov, zariadenie pre ľudí bez domova, domov pre ženy v núdzi alebo útulok pre psíkov a ste predajcom – po skončení Burzoblšáku odneste veci v čase 13:00-14:00 hod., ktoré chcete venovať na určené miesto vo vnútri pre zber oblečenia. Podmienkou je oblečenie na mieste roztriediť do príslušných košov na oblečenie.

Môžem si so sebou priniesť psíka?

Do areálu školy je prísny zákaz vodenia psov. Je nám to ľúto, interné pravidlá školy a zákon však nemôžeme ignorovať. V prípade porušenia pravidiel sme prísne konfrontovaný prenájimateľom priestorov a Burzoblšáku tak vznikajú značné problémy.

Môžem v areáli školy fajčiť?

V areáli školy je prísny ZÁKAZ FAJČENIA. Prosím dodržujte pravidlá areálu a využite vyhradené miesta na fajčenie pred vstupom do areálu.

Prideľuje miesto organizátor alebo si vyberá predajca sám?

Prideľovanie miesta funguje systémom, kto skôr príde ten si nájde a vyberie svoje miesto. Od decembra 2017 organizátor poskytuje aj rezerváciu miest kategórie A za príspevok.