Burzoblšák treba zažiť!

Burzoblšák je unikátne podujatie v Bratislave, ktoré Vás dostane svojou atmosférou. Medzi predajcami stretávate ľudí ako vy, ktorí sa s vami milo porozprávajú a ponúknu Vám to čo oni už doma nepotrebujú – veľakrát pekné neporušené predmety, stále štýlové oblečenie ale sem tam nájdete aj nejakú tú starožitnosť. Dôležitý je však susedský rozmer akcie – a to ani netreba byť z Ružinova, kde sa akcia koná. Je to také bratislavské susedstvo a okrem trhovej atmosféry vidíte veľa ľudí diskutujúcich v skupinkách, ktorí sa zrejme každý mesiac pravidelne stretnú na tejto akcii.
Na Burzoblšák stačí prísť s drobnými a zaručene si nájdete niečo čo Vám hneď padne do oka. V dnešnej dobe je myšlienka recyklácie naozaj aktuálna a v tom množstve vecí v ktorých sa každý človek topí je občas dobré urobiť prievan a ponúknuť to niekomu, kto to lepšie vynosí, koho to poteší, poprípade to dať iba tak zadarmo a pre radosť.

Prekvapujúci bol vysoký počet handmade predajcov na akcii vo februári a okrem výrobkov ponúkal Burzoblšák aj množstvo workshopov, kde si kreatívni ľudia naozaj prišli na svoje – jedinečné origami náhrdelníky a prívesky, košíkarsky workshop, ktorý na podobnú akcii ešte nezavítal ale aj pre Burzoblšák už klasický – workshop štrikovania.

V stánkoch s občerstvením si kúpite niečo zdravé a chutné a zapijete to dobrou kávou. Hoci Burzoblšák trvá iba 6 hodín, dokonale Vám to dokáže naštartovať sobotu. A hlavne nesmiete zabudnúť prísť čo najskôr, lebo tie najlepšie veci sa naozaj rýchlo rozchytajú…
Už teraz vieme, že sa vidíme na ďalšom Burzoblšáku v marci – 4.3. od 8:00 – 14:00 na Drieňovej 16, ZŠ Pavla Marcelyho.

Vstup pre kupujúcich je voľný.
Rezervácie predajného miesta: www.burzoblsak.sk
Facebook event Burzoblšák: https://www.facebook.com/events/237292500060332/