Burzoblšák zachráni vaše Vianoce!

Chýba vám pár vianočných darčekov? Hľadáte niečo originálne? Alebo ste s nakupovaním ešte ani nezačali? To vôbec nevadí! Času je ešte dosť a jedinečných vianočných darčekov je na Burzoblšáku veľa. V sobotu 1.12.2018 na Drieňovej 16 v Bratislave na vás čaká niekoľko unikátnych možností, akými môžete potešiť seba aj svojich blízkych. Okrem pekného stále nositeľného oblečenia, či už pre ženy, mužov ale aj deti nájdete aj veľa maličkostí a práve teraz v predvianočnom období aj veľa handmade výtvorov.

Čím bude Decembrový Burzoblšák iný?

Aby neboli jednotlivé blšie trhy úplne rovnaké, Burzoblšák zavádza novú tradíciu. Tematické oblečenie. Neexistuje na to vhodnejší čas než teraz, pred Vianocami! Všetci predajcovia, ale aj návštevníci tak na najbližší Burzoblšák môžu prísť vo svojom obľúbenom svetri so snehuliakom, ponožkami so Santa Clausom alebo čiapke so snehovými vločkami.

(foto: Ondrej Irša)

Urobme krásne Vianoce všetkým!

Ako už iste viete, organizátori Burzoblšáku podporujú mnohé neziskové projekty s originálnou myšlienkou. Prostredníctvom tohto komunitného stretnutia im dávajú možnosť odprezentovať svoje unikátne produkty alebo prácu. A nielen to! Organizátori Burzoblšáku vytvorili značku Burzoblšák, ktorá ponúka tričká, tašky, hrnčeky, magnetky, odznaky a ďalšie. Symbolickým výťažkom, zároveň, prispievajú pre dobro iných. Zisk zo všetkých produktov Burzoblšák momentálne putuje na podporu útulku pre zvieratká v Senici.

Komunita, samozrejme, podporuje aj rôzne neziskové organizácie a občianske združenia pre pomoc ľuďom v materiálnej núdzi. A keďže charitatívne organizácie v Bratislave majú prebytok darovaného oblečenia, Burzoblšák posunul hranice svojej humanitárnej činnosti. Nadviazal spoluprácu so združením na podporu domovov a sociálnych zariadení na celom Slovensku.

 

(foto: Ondrej Irša)

Magická atmosféra zimy

Jedným z hlavných dôvodov, prečo je toto ružinovské podujatie mimoriadne obľúbené, je jeho rodinná atmosféra. V tomto predvianočnom období sa každý návštevník, veľký a či malý, dočká malého darčeka.

Pre nežné polovičky bude pripravené make-up líčenie s poradenstvom zdarma a tombolou. Pre deti mimoriadne obľúbené maľovanie na tvár a tvorivé dielne detskej eventovej agentúry Artlandia. No a pre všetkých návštevníkov Burzoblšáku kreatívna fotostena s rekvizitami.

Burzoblšák v zimnom období ponúka pre všetkých návštevníkov a predajcov šatňu na zloženie nepotrebných vecí.. A, samozrejme, nebude chýbať ani chutné občerstvenie, ktoré nájdete v oddychovej zóne.

(foto: Ondrej Irša)

 

Burzoblšák online

Burzoblšák online je virtuálna verzia blšieho trhu. Je pre všetkých, ktorí sa neradi “hrabú“ vo veciach ale pritom chcú podporiť myšlienku recyklácie oblečenia a nakupovať z druhej ruky. Je pre ľudí, ktorí sa nikdy nedostali do Bratislavy na Burzoblšák a pritom blšie trhy milujú, ale aj pre pravidelných návštevníkov Burzoblšáku, ktorí milujú secondhand módu. V tomto online „blšáku“ si každý podľa jednotlivých navolených kritérií rýchlo a jednoducho nájde to, čo práve hľadá a naopak posunie ďalej veci, ktoré by určite ešte našli využitie u niekoho ďalšieho. A to všetko aj s podporou útulkov pre zvieratá. Presvedčte sa sami na www.burzoblsak.sk

A pre všetkých, ktorí sa opäť alebo len poprvýkrát chystáte na Burzoblšák – trh, tešíme sa na Vás už 1. decembra 2018 v tradičnom čase od 8.00-14.00 hod. na Drieňovej 16 v Bratislave!

 

Program:

8:00 – 14:00 hod. zábavná fotostena Burzoblšák

8:00 – 14:00 hod. makeup líčenie s tombolou
9:00 – 13:00 hod. tvorivé dielne Artlandia
9:00 – 13:00 hod. maľovanie na tvár Artlandia

Facebook udalosť: https://www.facebook.com/events/476246512882133/
Rezervácie miest na: www.burzoblsak.sk/registracia