Deň detí s Burzoblšákom: Príďte ho osláviť s nami!

Deň detí sa nezadržateľne blíži a vy nemáte program pre deti? Máme pre váš vskutku originálne a zábavné riešenie! Každú prvú sobotu v mesiaci sa totiž v bratislavskom Ružinove koná unikátne komunitné podujatie. Pravý blší trh s charitatívnym potencionálom pod názvom Burzoblšák!

Foto: Ondrej Irša

Kids Friendly podujatie

Burzoblšák aj tentokrát ponúka bohatú nádielku programu pre deti. Detská eventová agentúra Artlandia s finančnou podporou mestskej časti Ružinov pre nich už tradične pripravila naozaj pestrý program. A verte či nie, o zábavu nebude núdza! Azda najpraktickejším spôsobom, ako vaše ratolesti zabaviť, sú jedinečné tvorivé dielničky. Vaše detičky sa môžu naučiť množstvo nových a praktických vecí, a najmä odtrhnúť motúz predstavivosti a naplno rozvinúť svoj kreatívny potenciál.

A aby toho nebolo málo, milí rodičia, k dispozícii bude aj pestrofarebné a deťmi mimoriadne obľúbené maľovanie na tvár. Ešte stále sme vás nepresvedčili? Ak ešte stále váhate, dávame vám na známosť úžasnú burzoblšákovú novinku v podobe divadielka pre deti a skákacieho hradu! No nie je to úžasné?!

Foto: Ondrej Irša

Som mama, si mama, sme mamy!

Poznáte slovenský populárny seriál „SOM MAMA“? Pre všetky mamičky, ktoré milujú tento seriál milujú, máme ďalšiu vychytávku! „Som mama“prichádza aj na Burzoblšák, kde bude mať zriadený vlastný stánok. Aký bude jeho účel? Keďže každý robí, čo môže, aby aspoň máličko pomohol, inak to nie je ani v tomto prípade. Na Burzooblšáku sa bude predávať oblečenie, teda kostýmy, z obľúbeného seriálu.

Dnu alebo von?

Tohtoročný máj by mohol vyhrať filmového Oscara za to, ako perfektne zahral október! Preto bude ešte aj tentokrát otázne, či sa toto sobotňajšie dopoludnie bude konať vo vonkajších alebo vnútorných priestoroch. V prípade nepriaznivého počasia a len tak pre istotu, budete mať ešte stále k dispozícii praktickú šatňu, kde si môžete uložiť upršané dáždniky a kabáty, aby ste mohli s voľnými rukami hravo nakupovať. Ak by sa však počasie predsa len umúdrilo, tak sa Burzoblšák, konečne, presunie aj na čerstvý vzduch!

Foto: Ondrej Irša

Daruj, pomôž, recykluj…

Máj sa ešte síce neskončil, no my už teraz vieme, že priniesol mnoho ovocia. A to, množstvo darovaného oblečenia z prvej májovej soboty, kedy na Burzoblšáku padol rekord v podobe 700 kg darovaného oblečenia! Oblečenie už klasicky putovalo do viacerých organizácií pre deti v detských domovoch a ľudí v sociálnych domovoch po celom Slovensku.

Dogloveri, zbystrite!

Ako to už býva zvykom, keďže Burzoblšáková komunita je skupina vášnivých Dogloverov, spoločne so Sladkým domovom Trnava, sa im podarilo vyzbierať aj ďalších 51 € do celkovej zbierky pre zvierací Útulok Senica – Cerberus, n.o.

Jún bude zároveň posledným mesiacom určeným na zbierku pre tento útulok. Ak ste ho ešte nestihli podporiť, urobiť tak môžete na júnovom Burzoblšáku! Pretože už v septembri organizátori vyberú nové zariadenie, ktoré takisto potrebuje našu pomoc.

Foto: Ondrej Irša

Zostaňte online na Burzoblšáku

Vedeli ste, že v júli Burzoblšák online oslavuje jeden rok?! Keďže váš záujem o túto platformu je mimoriadne veľký, má viac ako 1000 používateľov a 3000 inzerátov, všetko ide na dračku. Predaných bolo už viac ako 400 vecí.

Organizátori, navyše, neustále pracujú na vylepšovaní rôznych detailov virtuálnej komunity. Burzoblšák online tak zatiaľ funguje v testovacej verzii, no je komplet ZADARMO. V blízkej budúcnosti zároveň organizátori plánujú predstaviť aj novinku a to mobilné aplikácie Burzoblšák pre všetky mobilné operačné systémy. Tak šup-šup, neváhaj, zaregistruj sa, predávaj a nakupuj, pomáhaj, recykluj!

 

Pre všetkých, ktorí sa opäť alebo len po prvýkrát chystáte na Burzoblšák – trh, tešíme sa na Vás už 1. júna 2019 v tradičnom čase od 8.00-14.00 hod. na Drieňovej 16 v Bratislave!

Facebook udalosť: https://www.facebook.com/events/303800486963512/

Rezervácie miest na: www.burzoblsak.sk/registracia