Kam cez víkend? Na aprílový a jarný Burzoblšák!

Kávičkári, sedmospáči, rodičia, shopaholici, maškrtníci, umelci, výletníci, hipsteri, POZOR! Milujete zaujímavý dizajn, umenie, módu, hudbu, vôňu čerstvo namletej kávy? Alebo ste vášnivým Dogloverom alebo Catloverom a radi nezištne pomáhate iným? Zastavte sa na našom komunitnom podujatí zvanom Burzoblšák!

Čo je v ponuke?

Aprílový Burzoblšák bude s príchodom jari zaručene pestrofarebný! Vybrať si budete môcť zo širokej ponuky rôznych produktov. Okrem kvalitnej second hand módy sa môžete tešiť na mnohých handmade predajcov ponúkajúcich vskutku originálne výrobky z dreva, kovu, papiera i menej tradičného šujtášu. Na Burzoblšáku tak preto kupujete nielen finálny produkt, no najmä dušu umelca!

(foto: Ondrej Irša)

Štedrosť nad zlato

Po marcovom Burzoblšáku organizátori už tradične zabezpečili odvoz vami darovaného oblečenia pre všetkých ľudí v núdzi. Vyzbierané oblečenie putovalo do viacerých sociálnych domovov na Slovensku. A na akom čísle sa pohybujeme? Darovaného oblečenia a topánok bolo viac ako neuveriteľných 600 kg!

Produkty Burzoblšák a podpora útulkov pre zvieratá

Navyše, do konca júna 2019 pretrváva aj zbierka na útulky pre zvieratá. Celý obnos peňazí tak bude darovaný útulku Senica. Preto majte na pamäti, že celý zisk z kúpy produktov Burzoblšáku putuje na podporu útulkov. Na Burzoblšáku si môžete vybrať spomedzi tašiek, tričiek, hrnčekov a odznakov s logom Burzoblšáku.

 

(foto: Ondrej Irša)

Komunita ako rodina

Obľúbené komunitné podujatie zároveň oslavuje ďalší miľník a ďakuje všetkým návštevníkom, predajcom, kupujúcim, darujúcim a  fanúšikom Burzoblšáku. Z čoho pramení táto vďačnosť? Znie to síce neuveriteľne, ale v komunite na Facebook stránke je už viac ako 8000 fanúšikov! Burzoblšák bol pred viac ako 4 rokmi zakladaný vo všetkej skromnosti a tento počet ciele organizátorov značne prekonal a potešil.

Tradičné a obľúbené

A napokon, čerešnička na záver! V ponuke dňa budú už tradičné pochutiny ako sladké, slané, ale aj raw domáce koláčiky, polievky, limonády z domácich sirupov, džemy a lahodná káva.

(foto: Ondrej Irša)

Zároveň, potešte aj vaše deti a priveďte ich do detskej zóny, pretože budú pre nich tradične pripravené populárne tvorivé dielne a maľovanie na tvár. A to všetko pod vedením detskej eventovej agentúry Artlandia, ktorá, zabezpečuje detské letné tábory, podujatia, oslavy a mnoho ďalšieho.

A nezabúdajte! V prípade, že bude pekné počasie a celodenné teploty vystúpia nad 15 °C, je možné, že sa Burzoblšák bude opäť raz konať v obľúbených vonkajších priestoroch.

Pre všetkých, ktorí sa opäť alebo len po prvýkrát chystáte na Burzoblšák – trh, tešíme sa na Vás už 6. apríla 2019 v tradičnom čase od 8.00-14.00 hod. na Drieňovej 16 v Bratislave!
Rezervácie miest na: www.burzoblsak.sk/registracia