Májový Burzoblšák si vychutnáte pod holým nebom…

Už 7. mája sa koná v poradí štrnásty Burzoblšák. Keďže v máji už začína nekompromisne kraľovať leto, rozhodli sme sa Burzoblšák presunúť von do parčíku v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej. Príďte si vychutnať príjemnú atmosféru, výhodne nakúpiť oblečenie, doplnky či milé handmade výrobky. Po blšáckom labzovaní si budete môcť porelaxovať pri dobrej káve či koláčiku alebo si skočíte vyrobiť na workshop jednu kvetinovú čelenku na letnú gardenparty či festival.

Burzoblšák sa bude opäť konať v priestoroch areálu ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej 16. Ponuka pre návštevníkov sa výrazne zväčšila a tovar je skutočne rôznorodý. Nájdete u nás obrovskú ponuku oblečenia, doplnkov či topánok v dobrom stave. Okrem toho sa u nás každý mesiac rozširuje aj ponuka handmade výrobkov. V máji u nás nájdete napríklad aj krásne ručne robené dekoratívne domčeky, soutache šperky, originálne industriálne doplnky do bytu ale aj špeciálnu značku handmade tričiek pre mladých. Sortiment budú spestrovať aj knihy, potreby do domácnosti a dekoračné predmety. V zóne s občerstvením si budete môcť pochutiť na čerstvej kávičke, zdravej limonáde ale aj na chutnom jedle či sladkom dezerte…

Neváhajte a na Burzoblšák určite vezmite aj Vaše ratolesti. Pokiaľ nie je nakupovanie práve ich vášňou, posaďte ich do Zóny s programom na detské divadelné predstavenie „Žofka a Žofka“, kde zároveň budú mať možnosť absolvovať tvorivé dielne. Okrem toho si budú môcť nechať namaľovať na tvár či vytvarovať balónik do tvaru zvieratka. Pre trpezlivých odvážlivcov ale aj pre umeniachtivých majstrov máme pripravený workshop výroby krásnych kvetinových čeleniek. Čelenku si samozrejme môžete so sebou odniesť na pamiatku domov.

PROGRAM
Divadelné predstavenie – 10:30
Tvorivá dielňa pre deti – 9:30 – 13:00
Maľovanie na tvár – 8:30 – 13:00
Tvorivá dielňa Kvetinové čelenky– 11:00 – 14:00

Každú prvú sobotu v mesiaci od 8:00 v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej 16 v Ružinove!
Burzoblšák si v Ružinove pomaly vybudoval tradíciu, ktorá spája všetkých nadšencov pre myšlienku recyklácie a znovuvyužitia oblečenia a iných starých vecí. Pre organizátorov je dôležité, aby sa ľudia na Burzoblšáku cítili dobre, poprípade našli medzi ponukou zopár dobrých vecí či pokladíkov, o ktorých snívali, vychutnali si dobrú kávu a strávili príjemné sobotné doobedie. Veci môžu predajcovia po skončení venovať na pomoc detským domov a krízovým centrám pre dospelých, ktorých každý mesiac týmto spôsobom Burzoblšák podporuje.
Tešíme sa na Vás na Burzoblšáku už 7. mája od 8:00 hod.

Vstup pre kupujúcich je voľný.
Rezervácie predajného miesta: www.burzoblsak.sk
Rezervácie divadielka pre deti mailom na: info@burzoblsak.sk
Facebook event: https://www.facebook.com/events/942271209219747/