Obleč sa v máji na Burzoblšáku!

Už 6.mája sa areál ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej ulici opäť zmení na blší trh. Stolíky obsadia predajcovia s najrozličnejším oblečením, ale aj svojimi vlastnými výrobkami. Príďte vlastnoručne popreberať či už vešiaky, drobnosti a platne a ulovte si svoj najlepší kúsok. V súčasnosti, kedy už sú obchody presýtené veľmi podobným tovarom a ceny oblečenia sa šplhajú do neuveriteľných čísel, choďte na to inak! Tie najštýlovejšie kúsky na Vás budú čakať v máji na Burzoblšáku.

Prečo práve tento blšák?

Burzoblšák je podujatie s unikátnou atmosférou klasických flea marketov. Okrem trhu však ponúka aj bohatý program a posedenie v príjemnom prostredí Ružinova. Myšlienka recyklácie oblečenia je v dnešnej dobe naozaj aktuálnou a v tom množstve vecí, v ktorých sa každý človek topí, je občas dobré urobiť prievan a ponúknuť to niekomu, kto to lepšie vynosí, koho to poteší, poprípade to dať iba tak zadarmo a pre radosť. Podporte túto myšlienku aj Vy a príďte si nájsť niečo z obrovskej ponuky vyše deväťdesiatich predajných stolov. Podujatie je dokonale Family Friendly a každý mesiac je pripravený aj bohatý program pre deti.

Burzoblšák nie je iba udalosť je to komunita ľudí, ktorí sa pravidelne každý mesiac stretávajú na jednom mieste. Príďte si aj vy nájsť tie najkrajšie kúsky, dať kávu s Vašimi susedmi či zúčastniť sa špeciálneho programu. Buďte aj Vy komunita Burzoblšáku.

PROGRAM

8:30 – 13:30 tvorivé dielne pre deti Artlandia

8:30 – 13:30 maľovanie na tvár

8:30 – 13:30 workshop „Kvetinové čelenky“

8:30 – 13:30 workshop „Štrikovanie“

10:30 interaktívne čítanie rozprávok pre deti

 

Tešíme sa na Vás 6. mája od 8:00 – 14:00 v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej ulici v Ružinove.

Vstup pre kupujúcich je voľný.

Rezervácie predajného miesta: www.burzoblsak.sk

Facebook event Burzoblšák: https://www.facebook.com/events/269529640169737/