Októbrový Burzoblšák tu máme už čo nevidieť.

Októbrový Burzoblšák tu máme už čo nevidieť. Nastupuje jeseň a preto je potrebné sa vybaviť hrubšími svetríkmi, kabátmi či čapicami. Na Burzoblšáku nakúpite všetko čo potrebujete za nízke ceny a čaká vás ešte omnoho viac ako iba oblečenie a doplnky.

V predaji budú aj LP platne rôznych žánrov hudby, originálne hrnčeky s nápismi, handmade výrobky od oblečenia až po bytové dekorácie. Na Burzoblšáku nájdete aj pohľadnice, ručne vyrábané šperky a pre deti kopu oblečenia a starých ale aj novučičkých handmade hračiek.

V zóne s občerstvením vám ponúkneme kávu, čaj či chutnú levanduľovú limonádu a výborný koláčik. Nebudú chýbať ani domáce produkty od sirupov cez džemíky až po pečené čaje.

 

Čo to je Burzoblšák?

Burzoblšák je podujatie s unikátnou atmosférou klasických flea marketov. Okrem trhu však ponúka aj bohatý program a posedenie v príjemnom prostredí Ružinova. Myšlienka recyklácie oblečenia je v dnešnej dobe naozaj aktuálnou a v tom množstve vecí, v ktorých sa každý človek topí, je občas dobré urobiť prievan a ponúknuť to niekomu, kto to lepšie vynosí, koho to poteší, poprípade to dať iba tak zadarmo a pre radosť. Podporte túto myšlienku aj Vy a príďte si nájsť niečo z obrovskej ponuky vyše deväťdesiatich predajných stolov. Podujatie je dokonale Family Friendly a každý mesiac je pripravený aj program pre deti.

Burzoblšák nie je iba udalosť je to komunita ľudí, ktorí sa pravidelne každý mesiac stretávajú na jednom mieste. Príďte si aj vy nájsť tie najkrajšie kúsky, dať kávu s Vašimi susedmi či zúčastniť sa špeciálneho programu. Buďte aj Vy komunita Burzoblšáku.

PROGRAM

9:00 – 13:00 tvorivé dielne pre deti Artlandia

9:00 – 13:00 maľovanie na tvár

 

Tešíme sa na Vás 7.októbra od 8:00 – 14:00 v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej ulici v Ružinove.

Vstup pre kupujúcich je voľný.

Rezervácie predajného miesta: www.burzoblsak.sk

Facebook event Burzoblšák: https://www.facebook.com/events/119045105397601/