For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Jeseň prichádza už aj na Burzoblšák

Jeseň prichádza už aj na Burzoblšák

Prvá októbrová sobota bude patriť už tradične Burzoblšáku.

S prvými chladnejšími jesennými dňami prichádza aj potreba nových kúskov do šatníkov. Myslite ekologicky a namiesto nových kolekcií v obchodných centrách si príďte uloviť pekné a originálne kúsky z druhej ruky. Hrubšie svetre, kabáty, bundy ale aj kopu ďalšieho oblečenia ponúknu v sobotu predajcovia. Okrem oblečenia na Burzoblšáku nájdete aj množstvo kreatívnych výrobkov, prírodnú domácu kozmetiku, rastlinky a dekorácie do domácnosti. Budete si môcť povyberať so zbierky platní domácich aj zahraničných interpretov. Okrem dámskeho oblečenia bude v ponuke aj množstvo pánskych a detských vecí, takže určite nenechávajte partnerov a deti doma.

(foto: Ondrej Irša)

Okrem nákupov si vaše ratolesti prídu na svoje aj v rámci programu. Tvorivé dielne, maľovanie na tvár a skákací hrad budú k dispozícii počas Burzoblšáku od 9:00 do 13:00 hod.

O 11:00 hod. bude pre deti pripravené aj divadelné predstavenie. To všetko aj vďaka finančnej podpore z grantu MČ Ružinov.

V zóne s občerstvením vám ponúkneme kávu, čaj či chutné limonády a výborné koláčiky. Nebudú chýbať ani domáce produkty od sirupov cez džemíky až po pečené čaje ale aj slané pochutiny.

 (foto: Ondrej Irša)

Nakupujte a pomáhajte

Burzoblšák pokračuje v zbierke oblečenia ale aj v peňažnej zbierke pre útulky. Takýmto spôsobom za posledné dva roky vyzbieral na pomoc zvieratám v útulkoch už viac ako 1200 € a za všetky predošlé Burzoblšáky sme ľudom v núdzi venovali viac ako 15 ton oblečenia.

Rovnako ako ostatné roky, celý zisk z produktov s logom Burzoblšáku bude venovaný útulku pre zvieratá. Tentokrát podporuje Burzoblšák útulok v Skalici.

(foto: Ondrej Irša)

Prvá sobota v mesiaci

Všetky Burzoblšáky v prebiehajúcej sezóne vychádzajú na prvú sobotu v mesiaci. Výnimkou bude len každoročne výnimočný januárový Burzoblšák, kedy toto podujatie prislúcha až druhej sobote v mesiaci kvôli najkrajším sviatkom v roku. Ak sa v deň naplánovaného Burzoblšáku budú konať voľby, podujatie sa presunie na inú sobotu. Avšak, o každej zmene vás so 100 % určitosťou budú organizátori včas informovať. Preto je dôležité, aby ste neustále sledovali aktuálne informácie na facebookovej stránke Burzoblšák.

(foto: Ondrej Irša)

Pre všetkých, ktorí sa opäť alebo len po prvýkrát chystájú na Burzoblšák – trh, organizátori sa na Vás tešia už 5. októbra 2019 v tradičnom čase od 8.00-14.00 hod. na Drieňovej 16 v Bratislave!
Rezervácie miest na: www.burzoblsak.sk/registracia

Pridajte komentár


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Preston
Preston
Preston
Top