Otvárame už tretiu sezónu Burzoblšákov!

Tentokrát druhú septembrovú sobotu otvárame v poradí už tretiu sezónu Burzoblšákov v bratislavskom Ružinove. Pomaly sa vytvorila tradícia stretávania sa obyvateľov Bratislavy na tomto podujatí, kde okrem výmeny vecí a prezentácie handmade a homemade výrobkov nájdete aj program pre rodiny na celé dopoludnie. V septembri nám odchádzajúce leto ešte stále ponúka možnosť usporiadať Burzoblšák vonku a preto nebude chýbať ani príjemná atmosféra vonkajšieho blšieho trhu, zóny s občerstvením ale aj vonkajších hier pre deti. Radi Vás uvidíme už 10. septembra v priestoroch ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej 16.

Nájdete u nás obrovskú ponuku oblečenia, doplnkov či topánok v dobrom stave. Na svoje si prídu samozrejme ženy ale aj mamičky, ktoré zháňajú oblečenie či hračky pre svoje deti. Okrem toho sa u nás každý mesiac rozširuje aj ponuka handmade výrobkov. V septembri Vás čakajú ručne robené náhrdelníky, hačkované hračky a textilné výrobky ale medzi ponúkaným tovarom nájdete aj prírodnú kozmetiku či doplnky do bytu. Sortiment budú spestrovať aj knihy, potreby do domácnosti či dekoračné predmety.

Môžete sa tešiť aj na mnohé sprievodné podujatia. Ako už klasicky je v ponuke divadielko pre deti a tvorivé dielne Artlandia. Pre deti sú okrem tvorivých činností pripravené aj rôzne vonkajšie hry. Pokiaľ si chcete na Bruzoblšáku užiť tú pravú pohodu, zastavte sa po domáci koláčik, požičajte si od nás deku a sadnite si na „Piknik“.

 

PROGRAM

Divadelné predstavenie pre deti „Eduard a jeho zázračná cesta“– 10:30

Artlandia – tvorivé dielne pre deti – 9:30 – 13:00

Maľovanie na tvár – 8:30 – 13:00

Tvorivá dielňa Kvetinové čelenky– 11:00 – 14:00

Každú prvú sobotu v mesiaci od 8:00 v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej 16 v Ružinove!

Burzoblšák si v Ružinove pomaly vybudoval tradíciu, ktorá spája všetkých nadšencov pre myšlienku recyklácie a znovuvyužitia oblečenia a iných starých vecí. Pre organizátorov je dôležité, aby sa ľudia na Burzoblšáku cítili dobre, poprípade našli medzi ponukou zopár dobrých vecí či pokladíkov, o ktorých snívali, vychutnali si dobrú kávu či koláčik a strávili príjemné sobotné doobedie. Veci môžu predajcovia po skončení venovať na pomoc detským domov a krízovým centrám pre dospelých, ktorých každý mesiac týmto spôsobom Burzoblšák podporuje.

Tešíme sa na Vás na Burzoblšáku už 10. septembra od 8:00 hod.

 

Vstup pre kupujúcich je voľný.

Rezervácie predajného miesta: www.burzoblsak.sk

Rezervácie miest na divadielko pre deti mailom na: info@burzoblsak.sk

Facebook event: https://www.facebook.com/events/134180730320075/