Po letnej pauze opäť Burzoblšák!

September je mesiac kedy sa opäť deti vracajú do školských lavíc, končia teplé slnečné dni a začína sa nám opäť vkrádať do života rutina. Chce to niečo nové. Niečo pekné. Možno nejaké topánky alebo štýlový jesenný kabátik. Knihu a hrnček na chladnejšie jesenné večery alebo akúkoľvek drobnosť, ktorá dokáže potešiť.

Komunitné podujatie a blší trh – Burzoblšák otvorí 2. septembra novú sezónu po dvojmesačnej pauze. Čaká na Vás veľa predajcov s oblečením ale aj inými výrobkami a môžete sa tešiť aj na zónu s občerstvením a ďalšie aktivity.

Novinky

Nová sezóna prináša so sebou aj novinky, ktorými chceme spríjemniť návštevníkom chvíle na podujatí. Zabezpečíme viac zrkadiel a novú kabínku na skúšanie pre nákupuchtivé dámy, a viac miesta na sedenie pre nedočkavých partnerov J. Máme záujem byť šetrnejší aj k životnému prostrediu a preto sme okrem celkovej myšlienky recyklácie oblečenia zaviedli na podujatí aj separovaný odpad.

Pomáhajte s Burzoblšákom

Okrem toho, že môžete prostredníctvom podujatia Burzoblšák venovať staršie veci, ktoré nepotrebujete ľuďom v zhoršenej sociálnej situácii môžete pomôcť aj psíkom z útulkov. V spolupráci s handmade značkou Polin sme vytvorili unikátne hrnčeky, ktorých kúpou podporíte slovenské útulky. Pre útulok Tulkáčik sa nám podarilo za dva mesiace vyzbierať 100 eur, za ktoré nakúpia pre psíkov odčervovacie tablety a ďalšie potrebné veci pre psíkov, ktorí potrebujú našu pomoc.

Čo to je Burzoblšák?

Burzoblšák je podujatie s unikátnou atmosférou klasických flea marketov. Okrem trhu však ponúka aj bohatý program a posedenie v príjemnom prostredí Ružinova. Myšlienka recyklácie oblečenia je v dnešnej dobe naozaj aktuálnou a v tom množstve vecí, v ktorých sa každý človek topí, je občas dobré urobiť prievan a ponúknuť to niekomu, kto to lepšie vynosí, koho to poteší, poprípade to dať iba tak zadarmo a pre radosť. Podporte túto myšlienku aj Vy a príďte si nájsť niečo z obrovskej ponuky vyše deväťdesiatich predajných stolov. Podujatie je dokonale Family Friendly a každý mesiac je pripravený aj bohatý program pre deti.

Burzoblšák nie je iba udalosť je to komunita ľudí, ktorí sa pravidelne každý mesiac stretávajú na jednom mieste. Príďte si aj vy nájsť tie najkrajšie kúsky, dať kávu s Vašimi susedmi či zúčastniť sa špeciálneho programu. Buďte aj Vy komunita Burzoblšáku.

 

PROGRAM

8:30 – 13:30 tvorivé dielne pre deti Artlandia

9:00 – 13:00 tvorivé dielne Kvetinové čelenky Artlandia

8:30 – 13:30 maľovanie na tvár

Tešíme sa na Vás 2. septembra od 8:00 – 14:00 v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej ulici v Ružinove.

Vstup pre kupujúcich je voľný.

Rezervácie predajného miesta: www.burzoblsak.sk

Facebook event Burzoblšák: https://www.facebook.com/events/1860807407474919/?fref=ts