Príďte na aprílový Burzoblšák s bohatým programom pre deti!

2.apríla sa uskutoční už v poradí trinásty Burzoblšák. Číslo trinásť však neberieme ako žiadnu hrozbu. V marci sme obrovskou účasťou pokrstili nové priestory ZŠ Pavla Marcelyho a určite sa oplatí vidieť aj našu aprílovú ponuku plnú krásnych vecí a programu pre deti.

Burzoblšák sa bude opäť konať v priestoroch školskej telocvične ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej 16. Ponuka pre návštevníkov sa od marca výrazne zväčšila a tovar je skutočne rôznorodý. Nájdete u nás obrovskú ponuku oblečenia, doplnkov či topánok v dobrom stave. Okrem toho sa u nás každý mesiac rozširuje aj ponuka handmade výrobkov. V apríli u nás nájdete krásne motýliky, handmade šité hračky ale aj jedinečné výrobky z betónu. Pribudne ponuka kníh od antikvariátu olejár a zaujímavosťou budú napríklad aj domáce keksíky pre vašich chlpáčov. Vonku bude zriadená zóna s občerstvením kde si budete môcť pochutiť na čerstvej kávičke ale aj na chutnom jedle či zdravom sladkom dezerte…

Okrem nakupovania si prídu na svoje aj detičky, pre ktoré bude pripravený program v podobe divadelného predstavenia. Budú si môcť nechať namaľovať na tvár či vytvarovať balónik do tvaru zvieratka. Po prvýkrát do programu pribúda aj tvorivá dielňa pre deti aj dospelých. Keďže sa schyľuje k jari, budú sa vyrábať krásne kvetinové čelenky.

PROGRAM

Divadelné predstavenie – 10:00

Maľovanie na tvár – 8:30 – 13:00

Tvorivá dielňa – 11:00

 

Každú prvú sobotu v mesiaci od 8:00 v areáli 1. súkromného gymnázia v ZŠ Drieňovej 16 v Ružinove!

Burzoblšák si v Ružinove pomaly vybudoval tradíciu, ktorá spája všetkých nadšencov pre myšlienku recyklácie a znovuvyužitia oblečenia a iných starých vecí. Pre organizátorov je dôležité, aby sa ľudia na Burzoblšáku cítili dobre, poprípade našli medzi ponukou zopár dobrých vecí či pokladíkov, o ktorých snívali, vychutnali si dobrú kávu a strávili príjemné sobotné doobedie. Veci môžu predajcovia po skončení venovať na pomoc detským domov a krízovým centrám pre dospelých, ktorých každý mesiac týmto spôsobom Burzoblšák podporuje.

Tešíme sa na Vás na Burzoblšáku už 2. apríla od 8:00 hod.

 

Vstup pre kupujúcich je voľný.

Rezervácie predajného miesta a divadielka pre deti: www.burzoblsak.sk

Facebook event: https://www.facebook.com/events/1542113739415667/