Príďte si vychutnať Júnový Burzoblšák v letnom vydaní!

Už 4. júna v krásnom vonkajšom parčíku na ZŠ Pavla Marcelyho sa uskutoční pätnáste vydanie Burzoblšáku. Keďže v letných mesiacoch má Burzoblšák pauzu, máte poslednú šancu nakúpiť si krásne kúsky oblečenia a doplnkov na leto. Okrem príjemnej atmosféry a veľkého výberu vecí či milých handmade výrobkov sa budete môcť osviežiť v našej Zóne s občerstvením, ktorá ponúka čerstvú kávu, limonády, domáce koláčiky ale aj slané pochúťky. Nezabudnite vziať na Burzoblšák Vaše ratolesti, pre ktoré je pripravená tvorivá dielňa, maľovanie na tvár, balóniky a divadelné predstavenie „V tom našom autíčku“.
Ponuka pre návštevníkov sa výrazne zväčšila a tovar je skutočne rôznorodý. Nájdete u nás obrovskú ponuku oblečenia, doplnkov či topánok v dobrom stave. Okrem toho sa u nás každý mesiac rozširuje aj ponuka handmade výrobkov. V júni Vás čakajú ručne robené náhrdelníky, hačkované hračky a textilné výrobky ale medzi ponúkaným tovarom nájdete aj prírodnú kozmetiku či doplnky do bytu. Sortiment budú spestrovať aj knihy, potreby do domácnosti, dekoračné predmety ale aj oblečenie pre detičky a hračky. Po tretí krát sa uskutoční aj workshop pre všetkých – výroba kvetinových čeleniek, ktoré si samozrejme môžete so sebou odniesť na pamiatku domov a využiť ju ako doplnok na letnom festivale či oslavách.
Môžete sa tešiť aj na sprievodné podujatie „Piknik“, na ktorom si budete môcť vychutnať letnú atmosféru na dekách medzi stromami. Pre deti bude k dispozícii aj ihrisko s preliezkami.

PROGRAM
Divadelné predstavenie pre deti – 10:30
Tvorivá dielňa pre deti – 9:30 – 13:00
Maľovanie na tvár – 8:30 – 13:00
Tvorivá dielňa Kvetinové čelenky– 11:00 – 14:00

Každú prvú sobotu v mesiaci od 8:00 v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej 16 v Ružinove!
Burzoblšák si v Ružinove pomaly vybudoval tradíciu, ktorá spája všetkých nadšencov pre myšlienku recyklácie a znovuvyužitia oblečenia a iných starých vecí. Pre organizátorov je dôležité, aby sa ľudia na Burzoblšáku cítili dobre, poprípade našli medzi ponukou zopár dobrých vecí či pokladíkov, o ktorých snívali, vychutnali si dobrú kávu či koláčik a strávili príjemné sobotné doobedie. Veci môžu predajcovia po skončení venovať na pomoc detským domov a krízovým centrám pre dospelých, ktorých každý mesiac týmto spôsobom Burzoblšák podporuje.
Tešíme sa na Vás na Burzoblšáku už 4. júna od 8:00 hod.

Vstup pre kupujúcich je voľný.
Rezervácie predajného miesta: www.burzoblsak.sk
Rezervácie divadielka pre deti mailom na: info@burzoblsak.sk
Facebook event: https://www.facebook.com/events/942271209219747/