Príďte a zažite jedinečnú atmosféru pravého Burzoblšáku v Bratislave!

Prvú sobotu v roku 2017 Vás čaká už v poradí dvadsiaty Burzoblšák. Aj napriek tomu, že vianočný ošiaľ je už preč, a zrejme Vám nezostali po sviatkoch plné peňaženky, na Burzoblšáku nájdete naozaj pekné veci za naozaj symbolické ceny. U nás si príde na svoje naozaj každý. Pre ženy tu máme kopec pekného oblečenia a doplnkov či už recyklované alebo handmade. Na každom Burzoblšáku je veľký výber detského takmer nenoseného oblečenia a hračiek. Chlapi si prídu na svoje medzi starými vinylovými platňami či knihami a máme aj sekciu pre havkáčov.

V rámci programu sú pre deti aj dospelých pripravené aj workshopy – vypaľovanie do dreva, skladanie a výroba origami príveskov a iné. Deti si môžu pozrieť divadielko „Adalmína“ či dať si pomaľovať tvár.

Burzoblšák spája všetkých nadšencov myšlienky recyklácie oblečenia a iných vecí. Okrem budovania komunity a pravidelného stretávania sa v príjemnej atmosfére chce Burzoblšák podporiť aj tých, ktorí to potrebujú. Veci môžu predajcovia po skončení venovať na pomoc detským domov a krízovým centrám pre dospelých či útulkom pre psov.

PROGRAM
Tematické tvorivé dielne pre deti – Artlandia – 9:30 – 12:00 (zdarma)
Divadelné predstavenie pre deti „Adalmína“– 10:30  (príspevok pre hercov – 2€/ osoba)
Maľovanie na tvár – 9:00-13:30 hod. (symbolický príspevok)
Workshop: Origami – 8:30 – 13:30
Workshop: Vypaľovanie do dreva – 8:30 – 13:30 (5€ menší výrobok/7€ väčší výrobok)

Tešíme sa na Vás na prvom Burzoblšáku v roku 2017 – už 7. januára od 8:00 hod. v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej ulici v Bratislave.

Vstup pre kupujúcich je voľný.