Privítajte jar s aprílovým Burzoblšákom!

Pomaly sa vonku oteplieva a nezadržateľne sa blíži krásne obdobie jari. Ponuka na Burzoblšáku sa snaží prispôsobiť potrebám návštevníkov a aj preto nájdete na stoloch a štendroch tie najkrajšie kúsky na jar a leto. Môžete sa tešiť aj na špeciálny workshop výroby krásnych kvetinových čeleniek a brošničiek a na chutnú ponuku ľahkých jarných koláčikov v zóne s občerstvením.

Burzoblšák je podujatie s unikátnou atmosférou klasických flea marketov. Okrem trhu však ponúka aj bohatý program a posedenie v príjemnom prostredí Ružinova. Myšlienka recyklácie oblečenia je v dnešnej dobe naozaj aktuálnou a v tom množstve vecí, v ktorých sa každý človek topí, je občas dobré urobiť prievan a ponúknuť to niekomu, kto to lepšie vynosí, koho to poteší, poprípade to dať iba tak zadarmo a pre radosť. Podporte túto myšlienku aj Vy a príďte si nájsť niečo z obrovskej ponuky vyše deväťdesiatich predajných stolov. Podujatie je dokonale Family Friendly a každý mesiac je pripravený aj bohatý program pre deti.

Burzoblšák nie je iba udalosť je to komunita ľudí, ktorí sa pravidelne každý mesiac stretávajú na jednom mieste. Príďte si aj vy nájsť tie najkrajšie kúsky, dať kávu s Vašimi susedmi či zúčastniť sa špeciálneho programu. Buďte aj Vy komunita Burzoblšáku.

PROGRAM

8:30 – 13:30 tvorivé dielne pre deti Artlandia

8:30 – 13:30 maľovanie na tvár

8:30 – 13:30 workshop „Kvetinové čelenky“

8:30 – 13:30 workshop „Štrikovanie“

10:30     Divadlo pre deti

11:15     interaktívne čítanie rozprávok pre deti

 

Tešíme sa na Vás 1. apríla od 8:00 – 14:00 v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej ulici v Ružinove.

Vstup pre kupujúcich je voľný.

Rezervácie predajného miesta: www.burzoblsak.sk

Facebook event Burzoblšák: https://www.facebook.com/events/1556815907666702/