Si vášnivý milovník módy a handmade? Príď na Burzoblšák!

Na tomto mimoriadne prínosnom a kreatívnom komunitnom podujatí sa neustále niečo mení a niekoľko zaužívaných a osvedčených vecí ostáva v pôvodnom stave. Aj kvôli nim sa možno radi spolu aždú prvú sobotu v mesiaci stretávame☺
Februárový Burzoblšák sa bude konať už tradične v 1. sobotu v mesiaci. V diári si teda môžete zabookovať dátum 3.2.2018 v čase od 8:00 do 14:00.

Februárový Burzoblšák #31 sa opäť bude niesť v duchu najrozličnejších predajcov s handmade a recyklovanými výrobkami. Na predajnej ploche určite nebudú chýbať štýlové dekorácie do vášho domu a bytu. V ponuke nájdete naozaj široký sortiment toho, čo môže skrášliť prostredie, vktorom žijete. Pre vášnivých zberateľov histórie sú pripravené starožitnosti s množstvom ukrytých príbehov. Muzikanti si nájdu staré i novšie platne so vskutku zvučnými menami i ťažko zohnateľnými titulmi. Knihomoli konečne nakúpia čítanie za naozaj symbolickú cenu a neutratia desiatky eur v komerčných kníhkupectvách. Burzoblšák myslí aj na gazdinky a na predaj ponúka dokonca aj kuchynský riad či iné potreby. Nosným pilierom v ponuke je ale najmä oblečenie pre ženy, dievčatá či staršie dámy, ale aj pre pánov či malé deti. Oblečenie najrôznejšieho druhu a štýlu, v ktorom si každý návštevník nájde svoj vysnívaný kúsok.

Nezabúdajte, že sa blíži sviatok sv. Valentína a už na Burzoblšáku budete môcť svojej polovičke zaobstarať darček v podobe hrnčeka s výstižným nápisom či iným z výrobkov, ktoré potešia všetky romantické duše. Alebo pre pánov s nákupuchtivými polovičkami máme aj inú praktickejšiu radu: Vezmite svoju polovičku na Burzoblšák a kúpte jej čo chce! ☺

Milujete originálne doplnky? Páčia sa vám tie pestrofarebné? Alebo vám azda chýbajú plesové náušnice? Neváhajte a príďte na Burzoblšák. Zo širokej ponuky šperkov si určite vyberiete. Za zmienku stoja napichovacie drevené náušnice či špeciálne šujtášové náušnice od šikovných handmade výrobcov.

Organizátori chystajú od februára aj novinky v podobe štýlových tričiek a tašiek. Aj vy sa každé ráno pozriete do zrkadla a poviete si: „Nemám si čo obliecť“? Burzoblšák ma pre vás riešenie vpodobe „Samých dobrých vecí“. Napríklad aj komického trička srovnakým mottom. Ak ale patríte do skupiny nikdy neumierajúcich shopoholičiek a váš životný osud by sa dal charakterizovať skôr „myslím, nakupujem, teda som“, zvýšte svoju pozornosť a čítajte ďalej. Pre každého, kto sa označuje pojmom „Doglover“ sú pripravené tričká s rovnako nápaditým heslom. Okrem pôvodných magnetiek, hrnčekov a odznakov s logom Burzoblšáku si od tohto mesiaca môžete zakúpiť aj tieto originálne tričká a tašky. A nezabúdajte! Kúpou týchto výrobkov spravíte dobrý skutok a podporíte Zatúlané psíky Šaľa.

Ak by vás na Burzoblšáku predsa len premohla únava a vaše polovičky a detičky hlad, zastavte sa pri chutnom občerstvení. Všetko vyrieši lahodný chlebík sdomácimi pomazánkami. Ak máte chuť na sladké, ale čokoládovú tyčinku ste zabudli doma, nezúfajte.

Burzoblšák ponúka aj koláčiky, cheesecake alebo muffiny. Keďže sa vo veľkej miere jedná o rodinné podujatie, kde sa ľudia stretávajú a trávia celé sobotné dopoludnie a trochu viac, pre unavených rodičov s detičkami hyperaktívnymi aj počas noci aneustále pracujúcich workoholikov je kdispozícií aj pojazdná kaviareň.Káva osvieži vaše zmysly, dočasne zaženie únavu a vy môžete v zábave pokračovať ďalej. Úplnou novinkou a nadštandardom je foodtruck s teplým jedlom.

Nezabúdajte využiť šatne! Nič nezvýši únavu viac ako štvorhodinové nosenie nepotrebných kabátov celej rodiny. A pretože oddychu nie je nikdy dosť avšetci dobre vieme, že nakupovanie je drina, v priestoroch podujatia je pridaná oddychová zóna s vakmi na sedenie. V prípade, že by sa vaše ratolesti počas chôdze medzi jednotlivými stojanmi nudili, môžete sa spoľahnúť na členov detskej eventovej agentúry Artlandia. Tí si pre vaše deti pripravili tvorivé dielne a maľovanie na tvár. V rámci first minute môžu návštevníci získať 15% zľavuna prihlasovanie do letného tábora. Pre viac info oletnom tábore kliknite na http://www.kapl.sk/.