Sviatok práce, lásky čas i májový Burzoblšák!

Premýšľate, ako efektívne využiť víkend medzi dvoma májovými sviatkami? Neváhajte a staňte sa s účasťou osemtisícovej rodinnej komunity! Burzoblšák je komunitné podujatie, ktoré si za štyri roky v rámci dobročinných bratislavských akcií vytvorilo svoje stále miesto. Minimálne každý Ružinovčan, ak nie Bratislavčan vie, že prvú sobotu v každom mesiaci v roku sa môže tešiť na unikátne podujatie s cieľom pomáhať všetkým, ktorí sa ocitli v hmotnej núdzi. A nehovoríme len o ľuďoch, ale aj o zvieratkách!

   foto: Marek Bellay

Do každého počasia!

Nezáleží na tom, či bude krásne májové a slnečné počasie alebo sa príroda rozhodne blysnúť v zabudnutom aprílovom šate. Burzoblšák sa uskutoční tak, či onak. V prípade príjemného, takmer letného, počasia sa celá akcia bude konať vo vonkajších priestoroch základnej školy na Drieňovej 16. Ak by aj pršalo, alebo bola zima. Akcia sa bez problémov presunie dovnútra. Keďže ešte nie je plne teplo a vrstvenie je najlepšou formou ochrany voči premenlivému počasiu, k dispozícii bude aj šatňa. Ak by ste si aj nejaký ten kabát zabudli, nevadí. Z našej ponuky second hand módnych zvŕškov si zaiste ľahko vyberiete!

Čo vás ešte čaká?

Okrem už spomenutej second hand módy, je tu pre vás i množstvo lokálnych hand made predajcov nielen tradičnejších produktov, ale aj jedinečných módnych kúskov. Všetko, o čo nebudú mať záujem návštevníci Burzoblšáku a predajci sa rozhodnú darovať, poputuje na podporu ľudí v hmotnej núdzi. Ak ale patríte k tým, čo neradi nakupujú oblečenie, ale sú vášnivými zberateľmi a vracajú sa do obdobia retra, Burzoblšák vás nesklame! V ponuke totižto bude i mnoho pokladov z dedkovej povaly, ako starých kníh, platní, obrazov či akýchkoľvek iných vzácnych dizajnových vzácností s dušou ich majiteľa, umelca či remeselníka.

   foto: Marek Bellay

Na svoj prvý Burzoblšák zaručene nezabudnete!

Chceli by ste pamiatku na váš premiérový Burzoblšák uchovať nielen v pamäti, ale aj na hrnčeku vynímajúcom sa na polici vo vašej kuchyni, na tričku, nákupnej taške či odznaku? Môžete si vybrať produkty zo širokej ponuky s jeho originálnym vešiakovým logom. Okrem toho, je vyrobená aj nová kolekcia hrnčekov a misiek! Týmto gestom spravíte radosť nielen sebe, ale aj zvieratkám v útulkoch. Ako je to možné? Celý výťažok z takéhoto nákupu poputuje na podporu zvieracích útulkov.

Na Burzoblšáku už tradične nebude chýbať aj občerstvenie v podobe sladkých i slaných pochutín. Na zjedenie či vypitie budú raw domáce koláčiky, polievky, limonády z domácich sirupov, džemy alebo lahodná káva. A čo s vašimi deťmi? Žiaden problém! Postarajú sa o ne profesionálni animátori agentúry Artlandia s kreatívnymi dielňami a nádherným maľovaním na tvár. A aby ste na žiadnu z vašich burzoblšákovych spomienok nezabudli, odfoťte sa pri fotostene!

   foto: Marek Bellay 

Pre všetkých, ktorí sa opäť alebo len po prvýkrát chystáte na Burzoblšák – trh, tešíme sa na Vás už 4. mája 2019 v tradičnom čase od 8.00-14.00 hod. na Drieňovej 16 v Bratislave!

Facebook udalosť: https://www.facebook.com/events/361202447806655/

Rezervácie miest na: www.burzoblsak.sk/registracia